Sauna bude! Budujeme...

Tato zima pro nás byla trochu jiná. Žádní hosté, žádné uklízení pokojů, žádné pobyty, nic nebylo tak, jak jsme čekali...

Nějak jsme nezvládli jen tak sedět a čekat co bude, takže jsme se pustili do plánování toho, čím vás v budoucnu překvapíme. Nejprve jsme se pustili do malých rekonstrukcí v podobě nových parapetů, doplňků a nového nábytku na chodbě. Ale to furt bylo málo! 

Jednou jsme takto seděli u vína, poslouchali ve zprávách, jak je naše země best in covid a diskutovali o tom, jak posílit imunitu, až jsme se tak nějak dostali k saunování, když najednou padl odvážný návrh: "Sauna U Dostálů!". No jo, ale kam s ní? Volný prostor bychom našli jen ve sklepě a to není úplně ideální. Takže jsme trochu pátrali, přemýšleli, přes google navštívili Finsko a dostali jsme nápad v podobě privátní venkovní sauny ve finském stylu. 

Po prosezených večerech na balkoně začala postupně vznikat představa o tom, jak by to asi mohlo všechno vypadat, kde přesně bude ta sauna stát a co vlastně budeme potřebovat. Všechny tyto plány, tak nějak nenápadně přešly od objednávky sauny až k bagrům na zahradě.

A jak jsme na tom teď? Sauna by měla být vyrobená za měsíc a níže můžete porovnat fotky, které byly pořízeny v rozmezí 2 dnů: 

 

Zajímá vás, jak bude sauna vypadat?
Kdy přesně ji budete moci začít využívat?

Sledujte aktuality na webu a náš facebook, kde Vás budeme průběžně informovat. :-)

Kde nás najdete

Apartmány U Dostálů
Bedřichov 1741
468 12   Bedřichov u Jablonce n/N

  Ukázat na mapě


Webkamery

Kamera u Dostálů:

  Zobrazit kameru

Bedřichov - Malinovka:

  Zobrazit kameru

Bedřichov - Pastviny:

  Zobrazit kameru